Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gmina Dębica deklaruje przyjęcie uchodźców z Ukrainy

Jak informują władze Gminy Dębica mając na uwadze zaistniałą sytuację związaną z działaniami wojennymi za naszą wschodnią granicą i solidaryzując się ze wszystkimi obywatelami Ukrainy deklarują wsparcie i gotowość w zakresie udzielenia wszechstronnej pomocy potrzebującym.

„Gmina Dębica przyłącza się do akcji pomocowej. Na dzień dzisiejszy jesteśmy na etapie przygotowania lokali tymczasowego pobytu dla emigrantów z Ukrainy szukających schronienia w Polsce oraz tworzymy listę osób chętnych do przyjęcia pod swój dach rodziny z dziećmi. Jak zwykle mieszkańcy Gminy Dębica stanęli na wysokości zadania, pokazali swoje serce i ogromną empatię. W zaledwie kilka godzin po podaniu komunikatu pojawili się już pierwsi chętni deklarujący pomoc” – informuje na swojej stronie na FB Gmina Dębica.

Od 1 marca Gmina Dębica uruchamia cztery punkty zbiórek artykułów spożywczych, chemicznych, higienicznych itp. w następujących miejscach: Publiczna Szkoła Podstawowa w Nagawczynie, CKiB w Pustkowie Osiedlu,budynek wielofunkcyjny w Latoszynie, remiza strażacka w Pustyni

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.