Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Maseczki ochronne dla mieszkańców

Od wtorku 8 lutego br. rozpocznie się akcja dystrybucji maseczek ochronnych otrzymanych z Rządowej Agencji Rezerw Materiałowych. Na terenie Miasta Dębicy będzie działało kilka punktów dystrybucji, skąd mieszkańcy będą mogli odebrać maseczki.

Każdy mieszkaniec może otrzymać 5 sztuk maseczek. Informujemy, że są to maseczki jednorazowe wydawane z opakowania zbiorczego.

Wykaz punktów dystrybucji:

  • Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Kolejowa 29;
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Igloopol, ul. Brzegowa 23;
  • Zespół Gabinetów Lekarskich, ul. Paderewskiego 2;
  • Administracja Domów Mieszkalnych, ul. Raczyńskich 7;
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Południowa”, ul. Raczyńskich 8;
  • Ochotnicza Straż Pożarna Dębica-Kędzierz, ul. Świętosława 242A.

O harmonogramie, sposobie dalszej dystrybucji i kolejnych punktach będziemy informować na bieżąco w serwisie informacyjnym Miasta Dębicy.

Akcja dystrybucji maseczek będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.