Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Podsumowanie ferii zimowych na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu

Ferie zimowe dobiegły końca. Dla wszystkich osób, które w zimowe dni chciały aktywnie spędzić czas Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przygotował na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu szereg atrakcji i zajęć w wodzie.

Przez cały okres trwania ferii, nasz basen odwiedziło łącznie 5436 osób w tym 2207 dzieci i młodzieży. Podczas ferii obowiązywały łącznie 3 oferty : „Poranne rybki NEMO”, „Aktywny Senior” oraz specjalny bilet na dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dębica, uprawniający do wejścia na basen w godzinach od 9.00 do 13.00 w cenie 2zł za godzinę.

Przez cały okres ferii z naszych promocji skorzystało blisko 1500 klientów, zaś największym zainteresowaniem cieszyła się oferta skierowana do dzieci i młodzieży, z której skorzystało ponad 1300 osób.

Podczas ferii przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci i młodzieży trzy programy zajęć, które były prowadzone na basenie od Wtorku do Piątku tj. : Gry i zabawy w wodzie tj.: zabawa z piłką wodną, szukanie skarbów na dnie basenu, zabawy grupowe z wykorzystaniem piłek plażowych zawody w różnych konkurencjach, nurkowanie, przeciąganie liny na pontonach, wyścigi na pontonach, skoki do wody oraz nauka pływania dla grupy zaawansowanej i poczatkującej.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i tak liczne korzystanie z naszego basenu
w okresie ferii. Dołożymy starań, by w następnym roku ferie zimowe również cieszyły się tak dużym zainteresowaniem i przyniosły wiele uśmiechu i radości.

Dziękujemy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.