Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Strażacy pomogli samotnej, starszej kobiecie której dom był zasypany śniegiem po sam dach

Strażacy z OSP Szczawnica wczoraj (3.02.) pomogli samotnej, 82-letniej kobiecie mieszkającej w Szczwnicy przy ul. ul. Języki w trudno dostępnym terenie. Przetarasowali kilkaset metrów drogi i zwalili z dachu na drewnianym domu zalegający śnieg stwarzający zagrożenie.

„Pani sama do nas zadzwoniła i poprosiła o pomoc. Trzeba było przetarasować ponad 800 metrów drogi do jej domu i usunąć śnieg z dachu. Wokół domu było bardzo dużo śniegu. Pokrywa śnieżna przekraczała 60 centymetrów. Z Panią spotkaliśmy się w ubiegłym roku kiedy zawoziliśmy ją na szczepienie” – mówią strażacy z OSP Szczawnica.

W akcji odśnieżania brał udział zastęp UTV Polaris Ranger.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.