Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Salon „Świat Paznokci i Urody” zaprasza na nowe zabiegi upiększające

Nadchodząca wiosna to bardzo dobry czas na zabiegi pielęgnacyjne i odchudzające w salonie kosmetycznym. Po okresie zimowym skóra wymaga regeneracji, intensywnego nawilżenia i ujędrnienia. Z korzyścią dla niej będzie także zaaplikowanie różnego rodzaju zabiegów regeneracyjnych, upiększających, a również odchudzających. To jest właśnie ten czas kiedy możesz skorzystać m.in. z zabiegu lipolizy iniekcyjnej, biostymulatorów tkankowych czy mezoterapii. Jest to również dobry czas na zastosowanie kwasów na przebarwienia skóry.

BIOSTYMULATORY TKANKOWE BIOSTYMULATORY TKANKOWE

Alternatywa dla zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy, po których twarz często zmienia rysy twarzy. Zabieg polega na wprowadzeniu stymulatorów (preparatów na bazie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, kolagenu, aminokwasów czy kwasu L-polimlekowego) pod skórę i silnym pobudzeniu, komórek, kolagenu i elastyny. Stymulatory tkankowe pobudzą Twoją skórę do samodzielnej regeneracji, zapewniając Ci trwały i naturalny efekt.

MAKIJAŻ PERMANENTNY METODĄ POWDER OMBRE BROWN

Tego rodzaju pigmentacja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które chcą uzyskać idealnie podkreślone brwi przy jednoczesnym naturalnym efekcie. Do najważniejszych korzyści płynących z wykonania zabiegu, jakim jest makijaż permanentny Powder Ombre Brows, należy przede wszystkim poprawa rysów twarzy, redukcja asymetrii oraz nadanie brwiom delikatnego i naturalnego wyglądu.

Tą metodą cieniując barwnikami możemy wyczarować trójwymiarowy efekt. Niewątpliwie największą zaletą makijażu są przede wszystkim jego długotrwałe efekty, które utrzymują się od kilku miesięcy do około 2 lat. Jest to zależne od indywidualnych predyspozycji skóry klientki.

Jedną z nieinwazyjnych metod modelowania sylwetki jest lipoliza iniekcyjna, której efektem jest likwidacja tkanki tłuszczowej za pomocą innowacyjnej substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej drogą iniekcji. Lek pozyskany z soi, czyli fosfatydylocholinę podaje się bezpośrednio do tkanki tłuszczowej.

Po podaniu lecytyna przenika do wnętrza komórek tłuszczowych i powoduje rozpad trójglicerydów. Lecytyna jest następnie transportowana wraz z lipoproteidami do wątroby, gdzie ma miejsce rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu. Zabieg może być wykonywany na twarzy, można zlikwidować tzw. drugi podbródek, oraz na ciele – na powierzchni ud, boczków, kolan, brzucha, pośladkach i biodrach. Przed zabiegiem nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych badań.

Podawana substancja uznawana jest za całkowicie bezpieczną. Efektem serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej jest utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu jej wykonania. Dodatkowo powoduje on poprawę metabolizmu komórkowego skóry i mikrokrążenia, a także stymuluje regenerację skóry. Aby uzyskać zadowalający efekt zabiegi należy powtórzyć co najmniej 2 do 4 razy. Zalecamy nawet skorzystanie z 10 zabiegów, w odstępach około 3 – 4 tygodni. Zabieg nie trwa długo. Około 20 minut – 30 minut. Cena zabiegu lipolizy iniekcyjnej uzależniona jest od rodzaju i ilości wykorzystanego preparatu.

Kontakt: Salon „Świat Paznokci i Urody”
ul. Sobieskiego 12
39-200 Dębica
tel. 693 522 229
http://www.swiat.paznokci.com.pl/

źródło: Świat Paznokci i Urody

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.