Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zasów. Faustyna Ryczek wyróżniona w konkursie fotograficznym

Wójt Gminy Żyraków Marek Rączka wręczył Faustynie Ryczek dyplom oraz okolicznościowe upominki

Faustyna Ryczek z klasy 6 została wyróżniona w Konkursie fotograficznym „Drzewo w obiektywie”. Konkurs organizowany był przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki we współpracy z Narodową Fundacją Ochrony Środowiska – Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Do organizatorów wpłynęło 69 zgłoszeń szkół z czego 55 szkół podstawowych i ponadpodstawowych z 19 gmin. Nadesłało 107 fotografii konkursowych wykonanych przez uczniów. W etapie szkolnym wzięło udział 8 uczniów z 7 i 6 klasy naszej szkoły. Prace uczniów – poniżej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.