Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiccy policjanci z pomocą dla uchodźców z Ukrainy

Policjanci dębickiej komendy zaangażowali się w pomoc rodzinom z Ukrainy. Funkcjonariusze zebrali pieniądze, za które zakupili artykuły niezbędne dla potrzebujących. Wszystkie rzeczy trafiły do uchodźców z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie na terenie województwa podkarpackiego.

W obliczu agresji zbrojnej, która dotknęła naszych sąsiadów, dębiccy policjanci nie pozostali obojętni. Funkcjonariusze i pracownicy dębickiej jednostki zorganizowali zbiórkę artykułów, które mają wesprzeć pobyt uchodźców na terenie Polski. Ponadto policjanci za zebrane pieniądze zakupili, artykuły gospodarstwa domowego. Wśród zakupionych rzeczy znalazły się kuchenki mikrofalowe, komplety garnków oraz małe agd. 

Te działania pokazują, że policjanci są stale gotowi do udzielania pomocy innym. Motto, które przyświeca wszystkim mundurowym „Pomagamy i chronimy”, towarzyszy nam każdego dnia.
Źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.