Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kiermasz artystyczny dla Ukrainy w Galerii Sztuki

Zbrodniczy akt napaści rosyjskiej na Ukrainę stawia nas w obliczu pytania o najwyższe wartości. Galeria Sztuki MOK w Dębicy nie pozostaje obojętną i dołącza się do aktywnego wsparcia dla naszych sąsiadów. Przekazujemy wyrazy współczucia i solidarności z Ukraińcami walczącymi o wolność swojej ojczyzny. Kierujemy się starogreckim intuicyjnym umiłowaniem dobra i piękna i głęboko wierzymy w potęgę sztuki, znoszącej wszelkie podziały i skutecznie opierającej się aktom tyrańskim. Dlatego nasza pomoc opierać się będzie na inkluzywnym charakterze sztuki.

Informujemy, że od soboty 12 marca 2022 r., w Galerii Sztuki MOK trwać będzie KIERMASZ CHARYTATYWNY, podczas którego nabyć będzie można w przystępnych cenach dzieła sztuki, wykonane różnymi technikami. W celu ich pozyskania nawiązaliśmy kontakty tak z dębickimi twórcami , jak i artystami z innych miast. Nasi darczyńcy to zarówno cenieni autorzy, jak i artyści stawiający dopiero pierwsze kroki na rynku sztuki. Wrażliwi miłośnicy piękna wybierać będą mogli pośród obrazów, grafik, rysunków, fotografii oraz ceramiki i innych obiektów sztuki użytkowej. Kiermasz trwać będzie do końca miesiąca lub dłużej, jeżeli wymagać będą tego okoliczności. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kiermaszu, będących odzwierciedleniem szlachetnych i etycznych postaw, niezbędnych wobec zaistniałej na Ukrainie sytuacji.

Dziękujemy artystom za przekazane prace oraz wszystkim tym, u których znajdą one nowy dom, stanowiąc żywy dowód na jedność w poszanowaniu podstawowych praw człowieka. Dochód z kiermaszu w całości przeznaczony będzie na pomoc Ukrainie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Galerii Sztuki MOK, na ul. Akademicka 8, pn–pt 9.00–17.00, sob 10.00-14.00.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.