Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dachowanie na autostradzie

Brak należytej uwagi i zmęczenie przyczyną dachowania białego suv-a, trzy kilometry przed węzłem Tarnów-Centrum od strony Rzeszowa. Pojazdem jechała kobieta i jej córka. Na szczęście obie wyszły z tak groźnego wypadku bez szwanku. Utrudnienia w tym miejscu, trwały kilkadziesiąt minut.

Przed godziną 9 rano (14.03.br.) policjanci ruchu drogowego zostali wezwani do zdarzenia drogowego trzy kilometry przed węzłem Tarnów-Centrum od strony Dębi y. Kierowca białego BMW serii X doprowadził do jego dachowania. Na miejscu okazało się, że w samochodzie podróżowały dwie Ukrainki, którym pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia – nic się nie stało.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe udzieliły pierwszej niezbędnej pomocy, strażacy zabezpieczyli miejsce i pomogli ustawić pojazd na kołach, a policjanci ustalili okoliczności przewrócenia pojazdu. Kierująca przyznała się do tego, że prowadziła samochód od dłuższego czasu i zmęczenie spowodowało, że zasnęła za kierownicą.

Jak doszło do przewrócenia pojazdu – nie pamięta. Ocknęła się z chwilą uderzenia w bariery energochłonne. W związku z tym policjanci zastosowali pouczenie, a zniszczony samochód został pomocą drogową odholowany na parking.
Utrudnienia w miejscu dachowania pojazdu trwały kilkadziesiąt minut.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.