Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Luca” – seans dla widzów z Ukrainy

Spora grupa widzów z Ukrainy uczestniczyła w pierwszym z 3 zaplanowanych seansów Disneya. Dzieciaki z przyjemnością skorzystały ze smakołyków przygotowanych przez Urząd Miasta i Bogdana Dobrzańskiego.

Przed filmem wszyscy zebrani mieli możliwość zapoznania się z ważnymi informacjami udzielonymi przez Marzenę Sochę, dyrektor MOPS oraz Ireneusza Kozaka, dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty.

Cieszymy się, że możemy w taki sposób dodać trochę uśmiechu i radości dla naszych ukraińskich gości w tych trudnych dla nich chwilach.

Kolejny seans pt. „Ron Usterka” odbędzie się 31 marca o godz. 13.00.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.