Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Za parking zapłacisz w aplikacji mPay

Od 1 marca mieszkańcy Dębicy mogą szybko i wygodnie zapłacić za parkowanie przy pomocy kolejnej mobilnej aplikacji. Jest to możliwe dzięki darmowemu narzędziu mPay. Od listopada 2020 r. w Dębicy można korzystać także z aplikacji Pango.

To dobra informacja dla mieszkańców, bo znika problem odliczania drobnych czy szukania parkometru. Nie trzeba również wracać do samochodu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy.Dzięki prostej w obsłudze aplikacji mPay wszystkie czynności związane z płatnością można wykonać w ciągu kilku sekund, nawet bez wychodzenia z pojazdu.

Dodatkowym atutem w dobie pandemii, jest to, że nie ma konieczności kontaktu z ogólnodostępną infrastrukturą w postaci parkomatów. To wyraz dodatkowej dbałości władz miasta o bezpieczeństwo mieszkańców.

Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepach Google Play, App Store i Huawei App Gallery.

Opcję płatności za parkowanie znajdziemy w mPay w zakładce „Produkty i usługi”. Następnie wybieramy „Parkowanie” i realizujemy płatność.

Niewątpliwym atutem aplikacji mPay jest specjalna mapa, wskazująca kierowcy, w której strefie aktualnie się znajduje i jaki cennik go obowiązuje.

Użytkownicy  mPay oprócz regulowania należności za parking, mogą również: doładować telefon lub gry, opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych, nadać przesyłkę kurierską, czy realizować szybkie przelewy. Ponadto skorzystają z wielu innych, pomocnych na co dzień funkcjonalności.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.