Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pracownicy Gminy Dębica pomagają w punkcie recepcyjnym w Przemyślu

Dzisiaj od godziny 8:00 czterech pracowników Gminy Dębica, pracuje jako wolontariusze w punkcie recepcyjnym w Przemyślu. Na miejscu dwóch strażników gminnych i dwie pracownice Centrum Usług Społecznych pomagają cudzoziemcom, m.in. wskazując miejsca, w które mają się udać.

Przed ich wyjazdem, wśród pracowników Urzędu Gminy Dębica została zorganizowana zbiórka pieniędzy. Za prawie 1500 zł zostały zakupione artykuły spożywcze dla dzieci przyjeżdzających z pogrążonej w wojnie Ukrainie. Inicjatywę wsparły również sklepy z terenu Gminy Dębica, które przekazały nieodpłatnie słodycze.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.