Previous
Next
Previous
Next

Powołanie nowego dyrektora Zakładu Karnego w Dębicy

Z dniem 14 kwietnia 2022 roku, Dyrektor Generalny Służby Więziennej powołał na stanowisko Dyrektora Zakładu Karnego w Dębicy ppłk. Krzysztofa Maźnickiego.

Wręczenia aktu powołania na nowe stanowisko dokonał ppłk Krzysztof Kulczycki – Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Rzeszowie. Ppłk Krzysztof Maźnicki dotychczas pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Dyrektora Zakładu Karnego w Dębicy.

Podczas uroczystej odprawy, nowy Szef dębickiej jednostki penitencjarnej przyjął gratulacje od kadry kierowniczej.

źródło: ZK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.