Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ceny biletów poszły w górę

Od miesiąca kwietnia br.  wzrosły ceny biletów u przewoźników świadczących usługi przewozu osób na terenie Gminy Dębica. Na wzrost cen biletów istotny wpływ miały wysokie ceny paliw oraz postępująca inflacja. Ze względu na powyższe firmy transportowe wnioskowały o większą podwyżkę jednak ostatecznie  został ustalony poziom wzrostu w przypadku biletów jednorazowych o 1 zł, a w przypadku  szkolnych biletów miesięcznych o 25 zł. W przypadku istotnego  spadku cen paliw będą czynione starania o obniżenie  cen biletów.

Gmina Dębica w 2022 roku w swoim  budżecie  przeznaczyła na finasowanie przewozów osób  kwotę 600 tys. zł.  Kwota ta umożliwia funkcjonowanie transportu na poziomie istniejących potrzeb oraz ma istotny wpływ na wysokość cen biletów. Należy podkreślić, że przypadku braku dofinasowania do przewozów, rosnącymi  kosztami usług obciążeni byliby pasażerowie poprzez znaczącą podwyżkę  cen biletów. 

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.