Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sukcesy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy

Zuzanna Stec i Iwo Radmacher z jurorami

Rok 2022 sprzyja gitarzystom z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. prof. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy. Zuzanna Stec, uczennica III klasy w ostatnich tygodniach wzięła udział w dwóch ogólnopolskich konkursach, zdobywając w obu drugie lokaty. Ze względów bezpieczeństwa Konkurs Młodych Instrumentalistów w Jaśle odbył się online. Warto podkreślić, że w ramach w swojej kategorii wiekowej Zuzia była jedyną nagrodzoną gitarzystką, pozostałymi wyróżnionymi wykonawcami byli głównie skrzypkowie oraz wiolonczeliści.

Zuzanna Stec

W Dobczycach natomiast odbył się konkurs dedykowany wyłącznie gitarzystom. Wśród 44 uczestników znaleźli się uczniowie z całej Polski. Wśród nagrodzonych, obok Zuzi, w kategorii III byli młodzi muzycy z Wrocławia, Gdyni i Mielca. W tym samym konkursie również dobrze zaprezentował się uczeń klasy l – Iwo Radmacher, otrzymując wyróżnienie III stopnia.
Zarówno Zuzia jak i Iwo są uczniami w klasie Eweliny Stępień. Młodym muzykom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.