Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Akty wandalizmu w Straszęcinie. A przecież to była taka spokojna miejscowość.

W ostatnich tygodniach nasiliły się akty wandalizmu w Straszęcinie. Giną kwiaty i znicze na cmentarzu, regularnie jest niszczony przystanek obok kościoła.

„Ostatnio na terenie miejscowości Straszęcin nasiliły się akty wandalizmu i kradzieży. Zostały skradzione nowo nasadzone krzewy, rozbite kosze na śmieci, niszczony jest systematycznie i zaśmiecany przystanek przy plebani. Urządzane są popisy jazdy na nowym parkingu tzw. bączki, są kradzieże na cmentarzu i ciągle brakuje segregacji śmieci. Jest to przerażające i woła o pomstę do nieba” – pisze na swojej stronie parafia Straszęcin.

Do tej pory Straszęcin kojarzył się jako spokojna poddębicka miejscowość, gdzie chętnie osiedlało się wiele osób. Czy teraz coś zmienia się na gorsze?

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.