Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

BAN-KOR-BET Partnerem Głównym Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w Petanque

W dniach 28-29 maja na terenie Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Pustyni odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Petanque, których organizatorem jest Dębickie Bractwo Kulkowe, Gmina Dębica i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Partnerem Głównym Mistrzostw jest firma Ban – Kor – Bet.

„W dniu dzisiejszym porozumienie o współpracy podpisali: Paweł Bania, Jakub Korga – właściciele BAN-KOR-BET S.j. Piotr Longosz – Prezes Dębickiego Bractwa Kulkowego. Paweł i Jakub wspomogą Bractwo w organizacji zawodów oraz ufundowali nagrody finansowe dla medalistów Indywidualnych Mistrzostw Polski w Petanque tak kobiet jak i mężczyzn. Jako drobni przedstawiciele /fakt, że na Podkarpaci jedyni/ tej pięknej dyscypliny jaką jest petanque – w imieniu uczestników bardzo serdecznie dziękujemy” – poinformowało pod koniec kwietnia na swoim profilu na FB Dębickie Bractwo Kulkowe.

Fot. FB Dębickie Bractwo Kulkowe.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.