Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Petanque – Finały

Gmina Dębica, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębickie Bractwo Kulkowe serdecznie zapraszają na organizowane w dniach 28-29 maja 2022 r. Indywidulane Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Petanque – Finały, które odbędą się na obiektach sportowych MULKS Pustynia.
Dodatkowo już tydzień później w dniach 4-5 czerwca 2022 r. odbędą się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Petangue – triplety i dublety.
Organizacja tych dwóch wydarzeń to efekt zawartego porozumienia i partnerstwa między Gminą Dębica, a Dębickim Bractwem Kulkowym, którego celem jest współpraca w zakresie promocji wydarzeń sportowych związanych z Petanque.  
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.