Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Fontanna młodości” na dębickim Rynku

Dzisiaj, 28 maja na dębickim Rynku odbędzie się okręgowe spotkanie młodzieży z czterech dekanatów Diecezji Tarnowskiej. Wezmą oni udział w wydarzeniu pn. „Fontanna młodości”. Spotkanie na dębickim Rynku rozpocznie się o godz. 18.30.

Uczestnicy spotkania wspólnie z animatorem wykonają tańce lednickie oraz popularną „belgijkę”. Nie zabraknie także innych tańców. Do wspólnej zabawy zapraszają wszystkich mieszkańców Dębicy i regionu.

Później na scenie zaprezentuje się zespół „Sezon na czereśnie”. Grupa powstała w 2018 roku i od samego początku wykonuje muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Jak mówią o sobie młodzi artyści – Chcielibyśmy, aby każdy występ „Sezonu na czereśnie” był eksplozją życia i radości otrzymanej od Boga oraz kosztowaniem słodkich, świeżych muzycznych czereśni.

Impreza organizowana jest przez Duszpasterstwo Młodzieży Okręgu Dębickiego przy udziale miasta Dębicy i Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.