Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Odprowadzał nieczystości do przydrożnego rowu. Został ukarany mandatem karnym

W maju Straż Gminna w Dębicy rozpoczęła na terenie gminy kontrole w zakresie sprawdzenia zgodnego z przepisami korzystania ze zbiorników bezodpływowych ( szamb) i przyłączeń nieruchomości do gminnej sieci kanalizacyjnej.

„Zgodnie  z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dębica  właściciele nieruchomości zobowiązani są do pozbywania się nieczystości ciekłych w miarę napełnienia urządzeń do ich gromadzenia, nie rzadziej jednak niż raz na dwa miesiące,  w przeciwnym razie w wyniku niestosowania się do powyższego regulaminu grozi grzywna w formie mandatu karnego. 

W trakcie dotychczas przeprowadzonych kontroli w dwóch przypadkach zastosowano powyższy środek, z uwagi na brak opróżniania zbiorników oraz na odprowadzanie nieczystości ze zbiornika  do przydrożnego rowu. Czynności kontrolne prowadzone przez Straż Gminną będą kontynuowane w okresie letnim i jesiennym” – informuje na swojej stronie internetowej Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.