Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kowale z Zawady i Gorzejowej najlepsi w konkursie dla kowali na Węgrzech

28 maja w węgierskim Tiszaeszlar odbyło się spotkanie kowali z kilku europejskich krajów. W spotkaniu uczestniczyli i brali udział w różnego rodzaju konkursach kowalskich kowale z Węgier, Polski, Słowacji, Rumunii oraz Serbii.

Reprezentanci z Polski wywalczyli doskonałe miejsca w konkursach kucia klamki oraz szyldu do drzwi. Grand Prix imprezy zdobył Kazimierz Kudła z Zawady koło Dębicy, a I miejsce zajął Roman Parat z Gorzejowej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.