Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Julia Sikora i Bartosz Piechota wyróżnieni

Zuzanna Blicharz, Aleksandra Mielecka, Bartosz Piechota, Julia Sikora, Wiktoria Skowron oraz Emilia Węgrzyn reprezentowali Miejski Ośrodek Kultury podczas XXIII Ogólnopolskiego Festiwalu Słowa w Lubaczowie.

W ramach festiwalu odbyły się trzy konkursy: XXXI Ogólnopolski Turniej Recytatorski Literatury Tworzonej na Obczyźnie „Od Mickiewicza do Miłosza”, XXVII Ogólnopolski Turniej Recytatorski Jednego Poety (w tym roku była to Małgorzata Hebda), XX Ogólnopolski Turniej Recytatorski „Literatura dla dzieci” oraz nocne czytanie poezji, a także warsztaty i konsultacje recytatorskie.

Julia została wyróżniona za zaśpiewanie wierszy Zuzanny Ginczanki, które przygotowała pod okiem Magdaleny Bialoruckiej-Ogorzelec oraz recytacje wierszy Małgorzaty Lebdy. Ponadto została nagrodzona przez Poseł na Sejm RP Panią Teresę Pamułę.

Bartosza jury postanowiło wyróżnić za wykonanie fragmentu prozy Witolda Gombrowicza oraz wiersza Czesława Miłosza. Dominika Migoń-Madura otrzymała nagrodę instruktorską.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.