Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Chciał popełnić samobójstwo skacząc z mostu do rzeki

Dzięki szybkim działaniom policjanci z komisariatu w Wojniczu uratowali młodego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Niespełna 35-latek chciał skoczyć z mostu do Dunajca.

Wczoraj wieczorem do patrolu komisariatu w Wojniczu podjechał zaniepokojony mężczyzna informując, że w Zgłobicach za barierkami mostu na Dunajcu stoi mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast udali się w kierunku opisywanym przez świadka i powiadomili dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Ten uruchomił służby ratunkowe, które wyruszyły w drogę aby pomóc załodze z Wojnicza. Na miejscu okazało się, że to młody mieszkaniec powiatu tarnowskiego nosi się z zamiarem skończenia ze sobą. Policjanci musieli działać bezbłędnie i szybko. Stanowcza reakcja połączona z prowadzonymi negocjacjami przyniosły oczekiwany skutek i pozwoliły na przeciągnięcie desperata przez barierki na drugą stronę mostu i uniknięcie tragedii.

Kiedy był już bezpieczny na miejscu pojawiły się wezwane służby ratunkowe. Policjanci przekazali mężczyznę medykom z pogotowia ratunkowego, a ci zaopiekowali się nim i przewieźli do szpitala. Mamy nadzieję, że czuje się już lepiej i uda się mu szybko „wyjść na prostą”.

ZAPAMIĘTAJ !
Znajdujący się w kryzysie człowiek jest otwarty na przyjmowanie pomocy! Kiedy dostrzeżesz sygnały zachowania samobójczego, reaguj! Nic nie robiąc, ryzykujesz utratę tej osoby. Na zawsze!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.