Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wizyta niemieckiej minister w Dębicy

Minister Federalna Niemiec ds. Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, Svenja Schulze oraz Konsul Generalny Niemiec Michael Gross odwiedzili Dębicę. W czasie wizyty zwiedzili Centrum Dostaw Pomocy dla Ukrainy oraz spotkali się z burmistrzem Dębicy Mariuszem Szewczykiem, z którym rozmawiali m.in. na temat wsparcia, które płynie z Dębicy do ogarniętej wojną Ukrainy.

Minister federalna przyjechała aby na miejscu zobaczyć jak funkcjonuje utworzony kilka tygodni temu HUB – magazyn logistyczny przeznaczony do organizowania pomocy humanitarnej dla Ukrainy. W spotkaniu z burmistrzem Dębicy Mariuszem Szewczykiem wzięli udział: Minister Federalna Niemiec ds. Współpracy Gospodarczej i Rozwoju Svenja Schulze oraz Konsul Generalny Niemiec dr Michael Gross.

–  Pani Minister interesowała się tym, na czym polega pomoc Ukraińcom, którzy tymczasowo zamieszkali w Dębicy i jak wygląda sytuacja samorządów w nowej rzeczywistości – relacjonuje burmistrz Mariusz Szewczyk.

W czasie spotkania rozmawiano także o dystrybucji najpotrzebniejszych produktów z magazynu w Dębicy.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.