20 – lecie Soul Dance Dębica

Akademia Tańca i Ruchu Soul Dance w tym roku obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji tancerze przygotowali widowisko zatytułowane „Droga życia”, które zostało wystawione w Domu Kultury Mors.

Artyści z Soul Dance na blisko dwie godziny przenieśli licznie zgromadzoną publiczność w Domu Kultury Mors w magiczny świat tańca. Na scenie zaprezentowały się zarówno kilkuletnie dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ruchem scenicznym, jak i tancerze Soul Dance z tytułami mistrzostw Polski i Europy. W czasie jubileuszowego wydarzenia nie mogło zabraknąć zwyciężczyni telewizyjnego programu „You can Dance Nowa Generacja” – Karoliny Olszewskiej. Do Dębicy, na ten wyjątkowy spektakl taneczny, przyjechał również Tymek Sobczyk – finalista „You can Dance” i Maksymilian Graczyk – wicemistrz świata w kategorii jazz.

W wydarzeniu wziął również udział Maciej Małozięć, zastępca burmistrza Dębicy. – W czasie spektaklu tancerze pięknie pokazali poszczególne etapy życia człowieka i wartości tak ważne dla każdego z nas. Dziękuję za pasję, ciężką pracę i promocję Dębicy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej – mówił zastępca burmistrza.

Spektakl „Droga życia” otrzymał dofinansowanie z budżetu miasta w ramach zadania publicznego „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i Dziedzictwa Narodowego”. Widowisko taneczne będzie można jeszcze zobaczyć w piątek (17.06) o godz. 16:30 oraz w sobotę (18.06) w DK Mors o godz. 16:30. 

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.