Pilzno. Dominik Dereń laureatem, Michał Bartuzi finalistą

Uczniowie klasy 8c Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie ponownie zdobyli wyróżnienie, tym razem w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym zorganizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022.

Dominik Dereń został laureatem, natomiast Michał Bartuzi osiągnął tytuł finalisty. – Znalezienie się w czołówce najlepszych fizyków w województwie podkarpackim było efektem ciężkiej, wielomiesięcznej pracy oraz dużego zaangażowania chłopców. Osiągnięcia te zostaną wpisane na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej, tuż obok celującej oceny z fizyki. Gratulujemy sukcesu! – mówi Joanna Ryba, opiekun uczniów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.