Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Armia Krajowa w powiecie dębickim 2022 – zwycięzcy konkursu odebrali nagrody

W Muzeum Regionalnym w Dębicy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVI edycji konkursu historycznego „Armia Krajowa w powiecie dębickim”. Wystartowało w nim kilkudziesięciu uczestników z podstawówek i szkół ponadpodstawowych naszego powiatu. Rywalizację o tematyce historycznej po raz kolejny zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej.

W klasyfikacji grupowej – wśród podstawówek – najlepsi okazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Dębicy, natomiast w kategorii szkół ponadpodstawowych zwyciężyli uczniowie dębickiego Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego.  Nagrodą główną dla laureatów historycznych zmagań jest wycieczka, podczas której młodzi ludzie obejrzą m.in. Panoramę Racławicką we Wrocławiu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.