Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Odsłonią tablicę upamiętniającą Polaków ratujących Żydów

„Zawołani po imieniu” – ta myśl przewodnia będzie towarzyszyć uroczyści odsłonięcia tablicy upamiętniającej Jana Jantonia oraz Apolonię i Stanisława Gaconiów zamordowanych za pomoc Żydom w czasie okupacji niemieckiej. Wydarzenie, któremu patronuje Prezydent RP Andrzej Duda, odbędzie się 22 czerwca br. w Brzostku.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.00 mszą św. w brzosteckim kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Po nabożeństwie, o godz. 13.15, nastąpi ceremonia odsłonięcia tablicy, zlokalizowanej na terenie przedszkola w Brzostku (ul. Szkolna 9).

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.