Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert Joanny Aleksandrowicz

20 lipca zapraszamy do parku przy Domu Kultury Śnieżka na koncert Joanny Aleksandrowicz „Od Nocy do Nocy”, podczas którego usłyszeć będzie można niezapomniane utwory z polskich filmów.

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi, m.in. z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem. Dzięki swojej ambicji i determinacji stworzyła ponadczasowy projekt filmowo-musicalowy „Od Nocy Do Nocy”, który zagrała 200 razy na różnych scenach muzycznych. W roku 2020 miała okazję gościć z nim na prestiżowym Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk. Koncert ten grany z wysokiej klasy muzykami cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce. W listopadzie 2021 roku zespół wraz z kwartetem smyczkowym uświetnił Finał Dni Kultury Polskiej w Wilnie, ale to nie było jedyne spotkanie poza granicami naszego kraju.

20 lipca 2022
20:30
Park przy DK Śnieżka

Bilety: 40/30 zł do nabycia w DK Śnieżka oraz na bilety.mokdebica.pl i kupbilecik.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.