Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szkoła Podstawowa im. W. Chotomskiej w Pustyni – szkołą przyjazną utalentowanym uczniom

9 czerwca 2022 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, w której wzięli udział uzdolnieni uczniowie z Zespołu Szkół w Pustyni: Karol Olechowski i Dominik Dykas.  Podczas uroczystości  Pani Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki oraz Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty wręczyły laureatom konkursów przedmiotowych statuetki oraz wyróżnienia. Dokonano również podsumowania osiągnięć szkół, których uczniowie zdobyli najwięcej wyróżnień. W tym roku szkoła w Pustyni może poszczycić się aż 4 tytułami laureata.

Pani Dyrektor Dorota Ostafin odebrała z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty dyplom potwierdzający przyznanie tytułu „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”, który potwierdza wyróżniające się warunki stworzone uczniom przez szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności  i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych. Placówka w Pustyni jako jedna z dwóch szkół na terenie Dębicy i jedna z 14 szkół w województwie otrzymała to zaszczytne wyróżnienie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.