Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Znalazł sarnę na łące i zabrał do domu

Janowscy policjanci interweniowali w sprawie sarny przetrzymywanej na terenie prywatnej posesji. 61- letni mieszkaniec powiatu janowskiego tydzień temu zabrał małą sarnę z łąki aby się nią zaopiekować. Nie wiedział jednak, że na przetrzymywanie zwierzyny leśnej na terenie prywatnym potrzebne jest odpowiednie zezwolenie.

Dyżurny janowskiej komendy został powiadomiony, że na jednej z posesji przetrzymywana jest mała sarna. Policjanci którzy przybyli na miejsce potwierdzili informację. Mężczyzna tłumaczył, że podczas koszenia łąki znalazł małą sarnę, którą postanowił się zaopiekować. Sarna nie posiadała żadnych widocznych obrażeń. Zostanie przekazana do schroniska dla dzikiej zwierzyny.
Starszy aspirant Barbara Moskal
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.