Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pożar stolarni w Pilźnie – ZDJĘCIA

fot. OSP KSRG Łęki Dolne

Do groźnego pożaru doszło dziś w nocy w Pilźnie na ulicy Pana Tadeusza. O godzinie 1.34 strażacy otrzymali wezwanie do pożaru w zakładzie produkcyjnym. W akcji brało udział 12 ratowników Z OSP KSRG Łęki Dolne wraz z samochodami GBARt Volvo oraz GBA Iveco, dodatkowo: – GBA, GCBA, SLRr JRG II PSP Dębica- GBA, GCBA OSP Pilzno- GBA OSP Lipiny- GBA OSP Słotowa – GBA OSP Strzegocice, Patrol policji i Pogotowie energetyczne. Straty są bardzo duże. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

fot. OSP KSRG Łęki Dolne

fot. OSP KSRG Łęki Dolne

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.