Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Okradał sklepy w Dębicy, Tarnowie, Mielcu i innych miastach regionu

34-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego usłyszał w Tarnowie 15 zarzutów kradzieży kosmetyków, artykułów spożywczych ze sklepów w Tarnowie, Mielcu, Dębicy, Żorach oraz Krakowie, a także kradzieży z włamaniem metali kolorowych z punktów skupu złomu w Małopolsce. Mężczyzna skradł przedmioty warte ponad 50 tysięcy złotych. Trafił na trzy miesiące do aresztu, grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Początkiem czerwca br. policjanci z Mościc zatrzymali 34-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu krakowskiego, który w Tarnowie dokonał kilku kradzieży ze sklepów drogeryjnych. Podczas przesłuchania tarnowscy policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił przedstawić mężczyźnie w sumie 15 zarzutów kradzieży artykułów spożywczych oraz kosmetyków począwszy od różnego rodzaju perfum, dezodorantów, kremów skończywszy na maszynkach, piankach i żelach do golenia wartości ponad 50 tysięcy złotych. Dodatkowo udowodniono mężczyźnie włamanie do punktu skupu złomu metali kolorowych i kradzieży złomu miedzi na kwotę 2000 złotych. Przestępstwa te dokonał w okresie od kwietnia do końca maja br. na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz śląskiego.

Mężczyzna po usłyszeniu zarzutów do których się przyznał, trafił do tarnowskiej prokuratury, która wystosowała do sądu wniosek o zastosowanie dla niego środka izolacyjnego. Następnie na mocy decyzji tarnowskiego sądu 34-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Za kradzieże i włamanie w warunkach recydywy grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Tarnów-Zachód.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.