Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zlot fanów BMW w Chotowej. Raport Policji.

Policjanci z dębickiej drogówki zabezpieczali tegoroczny „Germanfest International Chotowa 2022”, zlot sympatyków samochodów marki BMW. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo i porządek podczas zlotu. Trzech kierowców straciło prawa jazdy. Podczas weekendowych działań policjantów wydziału ruchu drogowego, na terenie powiatu dębickiego, wylegitymowano ponad 170 osób.

Podczas weekendu, dębiccy policjanci, oprócz zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach powiatu, zabezpieczali trzydniowy zlot fanów BMW „Germanfest International Chotowa 2022”. Funkcjonariusze dębickiej drogówki podczas ubiegłego weekendu wylegitymowali 173 osoby, nałożyli 80 mandatów karnych, skierowali 51 wniosków o ukaranie do sądu, 41 osób zostało pouczonych. Policjanci ujawnili 74 przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości, w tym 21 w rejonie przejść dla pieszych.

Podczas zlotu fanów bmw, trzech kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkość o 50 km/h. Zatrzymano 24 dowody rejestracyjne z powodu stanu technicznego lub braku aktualnych badań technicznych. Funkcjonariusze zatrzymali również kierowcę bmw, który miał w organizmie 0,48 promila alkoholu, do tego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

W rejonie zlotu policjanci ujawnili 45 przypadków parkowania w miejscach niedozwolonych. Wobec właścicieli pojazdów zostaną skierowane wnioski o ukaranie do sądu.  

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.