Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmiana prezesa w spółce Latoszyn Zdrój

Na stanowisku prezesa uzdrowiska nastąpiła zmiana. Przyczyną były względy osobiste dotychczasowego Prezesa Zarządu spółki Latoszyn Zdrój Sp. z o. o. Marcina Nowaka.

Od dnia 10 czerwca 2022 r. nowym Prezesem Latoszyna Zdroju został dobrze znany ze swoich działań na rzecz Gminy Dębica Bogdan Wójcik – Prezes Zarządu Gminnego Zakładu Komunalnego.

Przed nowym zarządem spółki Latoszyn Zdrój Sp. z o. o. postawione jest przede wszystkim zadanie konsolidacji działań spółek komunalnych Gminy Dębica. Bogdan Wójcik jest odpowiednią osobą do realizacji tego zadania z uwagi na swoje doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych. W GZK Sp. z o. o. wyprowadził deficyt spółki, czyli poprawił wynik finansowy. Ograniczył również wzrost cen usług komunalnych, co jest bardzo istotne w obliczu obecnej sytuacji w Polsce, spowodowanej pandemią, wojną na Ukrainie i galopującą inflacją. Wprowadził także zmiany organizacyjne, które znacząco poprawiły funkcjonowanie spółki GZK Sp. z o. o.

Rada Nadzorcza spółki Latoszyn Zdrój również uległa zmianie. Nowym jej członkiem został Jakub Znamirowski, a nowym przewodniczącym – Ryszard Półtorak (dotychczasowy członek Rady Nadzorczej).

Personalne i organizacyjne zmiany w spółce zarządzającej uzdrowiskiem w Latoszynie przyczynią się do skuteczniejszego działania na rzecz rozwoju terenu uzdrowiskowego w Gminie Dębica.

źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.