Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jakiż to kolor mają kwiaty na tej łące? ZDJĘCIA, FILM

Gorąca dyskusja rozgorzała w naszej redakcji na temat koloru kwiatów kwitnacych na tej pięknej łące. Jedna frakcja utrzymuje, że to fioletowy, druga skłania się do opinii, że to błękitnawy, a jeszcze inna, że blisko mu do różowego.

A jak Państwo uważają? Jaki kolor ma ta urocza łąka w Straszęcinie, której zdjęcie wykonano dzisiejszego przedpołudnia. Zapraszamy do dyskusji na nasz profil fb. Tam też jest krótki film na którym widać to pięknie kwitnące pole.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.