Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dawid Pikor dyrektorem MOK

Burmistrz Mariusz Szewczyk powołał dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego dyrektorem został Dawid Pikor, który przez ostatnie 12 miesięcy pełnił obowiązki szefa MOK.

Dawid Pikor w Miejskim Ośrodku Kultury pracę rozpoczynał 11 lat temu jako pracownik do spraw technicznych. Później był odpowiedzialny za organizację imprez plenerowych. W latach 2017-2021 był kierownikiem Domu Kultury Mors. Po przejściu na emeryturę poprzedniego dyrektora – Jana Borka, Dawid Pikor został pełniącym obowiązki dyrektorem MOK.

Przed Komisją Konkursową powołaną przez burmistrza Dębicy zaprezentował i udokumentował wymaganą wiedzę trafnie identyfikując problemy stojące przed instytucją, propozycje ich rozwiązania oraz wizję rozwoju ośrodka na najbliższe lata.

Dyrektor MOK z wykształcenia jest ekonomistą, którą ukończył na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ma ukończone także szkolenie dla Animatorów Kulturalno-Oświatowych. Od wielu lat pasjonuje się fotografią. Lubi słuchać muzyki, grać w gry planszowe oraz oglądać spektakle teatralne.

Burmistrz Mariusz Szewczyk powołał dyrektora MOK na pięcioletnią kadencję.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.