Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gmina zakazała podlewania ogródków i napełniania basenów

22 lipca wójt Gminy Dębica wydał zarządzenie porządkowe w sprawie zakazu podlewania ogrodów przydomowych, działkowych, terenów zielonych oraz napełniania basenów na terenie gminy Dębica.

W zarządzeniu można przeczytać m.in. „Wprowadza się zakaz podlewania z gminnej sieci wodociągowej ogrodów przydomowych, działkowych, upraw rolnych, terenów zielonych oraz napełniania basenów na terenie gminy Dębica w godzinach od 6.00 do 24.00 od dnia wejścia w życie niniejszego zarządzenia do 8 sierpnia 2022 r.

Zakaz, o którym mowa w ust. 1 nie dotyczy terenów użyteczności publicznej. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego. Zarządzenie podlega podaniu do publicznej wiadomość w sposób zwyczajowo przyjęty, w tym na tablicach ogłoszeń na terenie gminy Dębica oraz stronie internetowej”

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.