Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiczanie z przytupem powitali lato

Kilka tysięcy osób wzięło udział w koncercie pn. „Granie na powitanie lata” zorganizowanym przez Miasto Dębicę i Miejski Ośrodek Kultury. O to, aby publiczność bawiła się znakomicie zadbał zespół Loka oraz Baciary.

Wydarzenie rozpoczęły programy i atrakcje dla dzieci, które mimo upalnej pogody chętnie skorzystały ze wspólnej zabawy. Wieczorem na scenie królowała muzyka rozrywkowa i folkowa. Jako pierwszy wystąpił zespół Loka, który rozbawił publiczność swoimi kultowymi utworami.

Później tłumy rozgrzał zespół Baciary, którego muzyka nawiązuje do tradycji góralskich. Kapela w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny dlatego po koncercie wybrzmiało chóralne „Sto lat..”. Zespół założyli dwaj bracia – Andrzej i Janusz Body.

Skoczne utwory muzyków z Podhala porwą do tańca nawet najmniej przekonanych. Podczas koncertu, wraz z wokalistami, śpiewały tłumy dębiczan. Nie zabrakło największych hitów: „Siedem Czerwonych Róż”, „Całuj Mnie”, „Jak się bawią ludzie” czy „Żyje się raz”.

Muzyczną imprezę na powitanie lata zakończyła zabawa z DJ-em.
Organizatorami wydarzenia byli: Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Sponsorzy: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Dębicy, Wodociągi Dębickie, Miejska Komunikacja Samochodowa w Dębicy, Zakład Usług Miejskich w Dębicy, Administracja Domów Mieszkalnych w Dębicy, Kanwil, Hand-Bud Dębica, Bama Logistics, Sieć Handlowa Jubilatka, Pex Pool, Mateo.

źródło: UM Dębica/fot. Łukasz Pas

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.