Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy do CM Centrum Meblarskiego – Strefa Płyt w Dębicy

W minioną środę 29 czerwca miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby CM Centrum Meblarskiego – Strefa Płyt Dębica. To rodzinna firma państwa Wąsowiczów pochodzących z Czarnej. Wiele lat temu zaczynali tam od małego zakładu stolarskiego. Dziś zapraszają klientów do obiektu przy ulicy Sandomierskiej 3A, obok stacji paliw MKS, gdzie ponad 600 metrów kwadratowych zajmuje ekspozycja wystawiennicza prezentująca bogatą ofertę firmy.

-Zaczynaliśmy bardzo skromnie, mieliśmy początkowo mały zakład produkujący meble, który z każdym rokiem się rozwijał – mówi Beata Wąsowicz, współwłaścicielka firmy. W 2010 roku zdecydowaliśmy się na przeniesienie działalności do Dębicy, gdzie wynajmowaliśmy obiekty. Teraz zapraszamy do własnego lokalu którego całkowita powierzchnia wynosi dwa tysiące metrów kwadratowych. Ponad jedna czwarta z niej to strefa klienta, reszta to część produkcyjna.

Beata Wąsowicz – współwłaścicielka firmy CM Centrum Meblarskie

7 lat temu firma zdecydowała się na podpisanie umowy z firmą Kronospan z Mielca której jest autoryzowanym
przedstawicielem i jednym z punktów „Strefy Płyt” w Polsce. To posunięcie było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Blaty kuchenne, płyty meblowe, płyty ścienne oraz panele podłogowe oferowane przez Kronospan są bardzo dobrej jakości i cieszą się uznaniem klientów.
Firma CM Centrum Meblarskie specjalizuje się w formatowaniu płyt i blatów na wymiar oraz oklejaniu krawędzi okleiną ABS w różnych szerokościach.

W rozmowie z dziennikarką PTVR zarówno Tomasz Gnojek z Kronospan Mielec (pierwszy z lewej) jak i Piotr Wąsowicz – pomysłodawca założenia firmy CM Centrum Meblarskie zgodnie przyznają, że dobra współpraca to gra do jednej bramki, gwarantująca sukces.

-Jako producent płyt meblowych oraz blatów roboczych jesteśmy pomysłodawcami sieci franczyzowej „Strefa Płyt” –
mówi dyrektor handlowy Tomasz Gnojek z mieleckiego Kronospanu. Firma CM Centrum Meblarskie zdecydowała się
podpisać umowę z nami. Początki były bardzo skromne, ale teraz nasze wzajemne obroty są naprawę imponujące. Obie
strony wiedzą, że grają do jednej bramki i robią wszystko, aby współpraca układała się jak najlepiej.
-Rozwój i sukces naszej firmy to ciężka praca całej rodziny – mówi Piotr Wąsowicz, pomysłodawca założenia CM Centrum Meblarskiego. Nasze dorosłe dzieci pracują razem z nami i są one współautorami jej sukcesu. Mottem przewodnim które nami kieruje jest ”My Company is My Family” – podkreśla Pan Piotr.

Kaja Wąsowicz po ukończeniu studiów w Krakowie wróciła do rodzinnej firmy. Uważa, że była to najlepsza decyzja w jej życiu

-Po ukończeniu studiów w Krakowie wróciłam do rodzinnej firmy i była to najlepsza decyzja w moim życiu – mówi Kaja
Wąsowicz, córka właścicieli. W firmie zajmuje się zaopatrywaniem kontrahentów w akcesoria meblowe oraz
pozyskiwaniem nowych klientów hurtowych. Dba o to by wszystkie nowości z branży meblarskiej pojawiające się na
rynku polskim jak i europejskim były natychmiast wprowadzone do sprzedaży. Duże stany magazynowe to podstawa prowadzenia dobrze prosperującej firmy.
W firmie pracuje też jej brat Bartosz Wąsowicz, który jest szefem działu produkcji. To na jego głowie spoczywa obowiązek dopilnowania, aby produkowany wyrób był najwyższej jakości oraz zgodny z oczekiwaniami klienta. Bartosz ukończył studia prawnicze, ale firma rodziców stworzyła mu świetne warunki rozwoju i dlatego postanowił w niej pozostać.

Bartosz Wąsowicz – na jego głowie spoczywa odpowiedzialność, aby zamówiony towar był zgodny z oczekiwaniami klienta i zawsze najwyższej jakości.

-Nadzoruję funkcjonowanie parku maszynowego który mamy na wyposażeniu, a są to jedne z najnowocześniejszych urządzeń, które istnieją w tej branży – podkreśla Bartosz Wąsowicz. Dzięki nim możemy oferować klientom produkt finalny o najwyższym standardzie i co najważniejsze, w bardzo szybkim terminie, co ma kluczowe znaczenie dla klientów hurtowych oraz detalicznych .
W firmie pracuje również ich synowa Ewelina Wąsowicz, która zajmuje się przyjmowaniem zamówień na produkty firmy
Kronospan oraz doradza im w bardziej skomplikowanych sprawach technicznych. Mimo ukończenia studiów na
Politechnice Rzeszowskiej zupełnie odmiennym kierunku znakomicie odnalazła się na powierzonym jej stanowisku.

Ewelina Wąsowicz – podobnie jak reszta rodziny zdecydowała się pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie CM Centrum Meblarskie

-Jesteśmy nowoczesną ciągle rozwijającą się firmą, której priorytetem jest wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów – podkreśla Ewelina Wąsowicz. Skoordynowany system transmisji zamówień składanych przez klientów w biurze pozwala na natychmiastowy przesył danych na piły panelowe gdzie produkt poddawany jest obróbce.
Unikalną nowością w ofercie firmy są wielkoformatowe płyty ścienne ROCKO i panele podłogowe SPC firmy
Kronospan Jasło. Te produkty mają wiele zastosowań na rynku budowlanym. Można nimi zastąpić wykorzystywane do tej pory popularne płytki c e r a m i c z n e . Płyty są bardzo trwałe, odporne na wilgoć. Znakomicie sprawdzą się w łazience, kuchni czy nawet w salonie jako nowoczesna aranżacja wnętrza.
-To nasz najnowszy produkt, trwały i jednocześnie bardzo łatwy w obróbce – mówi Krzysztof Skocz z firmy Kronospan Jasło. Jego montaż można wykonać przy pomocy bardzo prostych narzędzi, zrobi to nawet początkujący majsterkowicz. Cały asortyment jest dostępny w firmie CM Centrum Meblarskie.
Ekspozycja płyt meblowych i blatów roboczych oferowanych przez firmę Kronospan została przygotowana w przejrzysty sposób w dużych formatach.

Próbki płyt firmy Kronospan Jasło. Ich montaż nie powinien sprawić trudu nawet początkującemu majsterkowiczowi. Dostępne są w CM Centrum Meblarskie.

Firma przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości obsługi klienta. Słów uznania z tego powodu nie kryją stali klienci jak i państwo Jola i Mieczysław Płachta, którzy przez wiele lat związani byli z branżą meblarską.
-Świetna obsługa i bogaty wybór, doskonała jakość, to wizytówka CM Centrum Meblarskiego którego klientami
jesteśmy od dawna – mówi Jola Płachta.
-Zawsze możemy liczyć na fachowe doradztwo obsługi, która świetnie zna się na swojej pracy – dodaje Mieczysław Płachta. Czasem, bo już pamięć nie ta, zapominam, zamawiając coś, o jakimś detalu. Wtedy z pomocą przychodzą mi panie sprzedawczynie. Z czystym sumieniem polecamy usługi Centrum Meblarskiego.
W podobnym tonie wypowiadają się również partnerzy handlowi firmy.
-Współpraca układa nam się bardzo dobrze – mówi spedytorka Anna Bajor z Kronospan Mielec. Jestem odpowiedzialna za realizację zamówień na nasze płyty do dębickiej firmy. Standardowo czas oczekiwania na zamówione produkty wynosi cztery dni. Ale najczęściej wyrabiamy się w trzy dni.
W minioną środę na uroczyste otwarcie nowej siedziby CM Centrum Meblarskiego właściciele firmy zaprosili
współpracujące z nimi podmioty, które dostarczają im całą gamę potrzebnych elementów koniecznych do produkcji mebli. W tym dniu byli z nami przedstawiciele firmy takich jak: Kronospan Mielec, Kronospan Jasło, Kronospan HPL Pustków, Kronospan Strzelece Opolskie, Hettich, Blum, Sevroll, GTV, Nomet, Demos, Zobal, Schilsner, Spander, Högert, Schwinn, Siro, Tulip, Strong, Matrix, Cordia, Restol.
Każda z tych firm posiada nowoczesne ekspozycje na których prezentowane są produkty wiodące na rynku w branży
meblarskiej. Wakacje to tradycyjnie w Polsce czas remontów. Zanim się go zacznie warto zajrzeć do CM Centrum Meblarskiego Strefy Płyt w Dębicy i zobaczyć jakie możliwości oferują nowoczesne materiały dedykowane do naszych mieszkań.

CM Centrum Meblarskie serdecznie dziękuje dębickim firmom które z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w realizacji naszego przedsięwzięcia. Słowa podziękowań kierujemy do: Fabryki Reklamy Krzysztof Zięba, Ergraf Rafał Pluta, VENTY-SYSTEM Wentylacja -Rekuperacja Tomasz Furtak, Met-Chem Zakłady Metalowo – Chemiczne Wojciech Świerczek oraz FPHU Alstar M. Staroń.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego otwarcia nowej siedziby firmy CM Centrum Meblarskie Strefa Płyt Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.