Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Dwa psy zagryzły mężczyznę. Jeden został zastrzelony, drugi uciekł.

Fot. ilustracyjne Pixabay/Janette1980

Do makabrycznego zdarzenia doszło w minioną sobotę 23 lipca na Lubelszczyźnie w powiecie lubartowskim. Dwa psy zagryzły 48-letniego mężczyznę, mieszkańca niewielkiej wsi Skarbiciesz.

Mężczyzna miał zostać zaatkowany przez zwierzęta gdy jechał na rowerze. Dwa, najprawdopodobniej owczarki belgijskie, powaliły go na ziemię i zaczeły wściekle gryźć. 48-latek w walce z nimi nie miał szans. Jego ciało z licznymi śladami pogryzień znaleziono przy grutowej drodze.

O tym, że doszło do takiego wydarzenia mówi na łamach strony internetowej dziennika Super Ekspres Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, sierż. szt. Jagoda Stanicka oraz prok. Krzysztof Maryńczak, szef Prokuratury Rejonowej w Lubartowie.

Psy odnaleziono na jednej z posesji. Początkowo zamierzano je uśpić, ale ostatecznie zapadła decyzja o ich zastrzeleniu. Jednego z nich udało się zabić, drugi też prawdopodobnie raniony, uciekł – informuje Super Expres.
Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: Super Express

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.