Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Tragiczna śmierć 18-letniej dziewczyny. W zderzeniu z betoniarką nie miała szans

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w Pszczynie. Samochód osobowy zderzył się tam czołowo z betoniarką. Niestety 18-letnia kierująca samochodem osobowym poniosła śmierć na miejscu.

Wczoraj tuż po godzinie 12 oficer dyżurny pszczyńskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym w Pszczynie na ulicy Wodzisławskiej. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze. Doszło tam do tragicznego zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego marki Mercedes i osobowego Volkswagena. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 18-letnia kierująca jadąc w kierunku Pszczyny, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia czołowego z jadącą z naprzeciwka betoniarką kierowaną przez 51-letnego mężczyznę. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach i w wyniku poniesionych obrażeń młoda kobieta poniosła śmierć.

Na miejscu wypadku pracował prokurator, policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, a także pszczyński technik. Droga była zablokowana do godziny 19:30.
Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów oraz wzajemny szacunek na drodze.
Źródło: Śląska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.