Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Rekordowy mandat dla kierowcy – 5800 zł!

Policjanci z wydziału ruchu drogowego stalowowolskiej komendy, prowadząc działania kontrolno-pomiarowe, zauważyli pojazd, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o 35 km/h. Mężczyzna jadący volvo zignorował sygnały do zatrzymania się i skręcił w osiedlową ulicę.

W czwartek na ul. Chopina w Stalowej Woli, policjanci podjęli próbę zatrzymania do kontroli kierującego samochodem marki Volvo, który przekroczył dozwoloną prędkość o 35 km/h. Jednak kierowca, chcą uniknąć kontroli, nie zastosował się do znaku wydawanego przez policjantów i skręcił przed radiowozem w osiedlową ulicę.

Podjęte przez funkcjonariuszy działania pozwoliły ustalić dane kierującego. 37-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego poniósł kosztowne konsekwencje za swoje czyny. Otrzymał mandaty karne w wysokości 800 zł za przekroczenie dozwolonej prędkości oraz 5000 zł za niezastosowanie się do sygnału wydanego przez policjanta. Ponadto na konto kierującego wpłynie 14 punktów karnych.

37-latek tłumacząc swe zachowanie twierdził, że miał świadomość przekroczenia prędkości i liczył na uniknięcie konsekwencji.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.