Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Zuchwała kradzież czereśni z sadu! Rabusiom grozi pięć lat więzienia!

Za kradzież czereśni odpowiedzą trzej młodzi mężczyźni, którzy wieczorem z plantacji ukradli ponad 50 kg owoców. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.


Lipscy kryminalni po otrzymaniu informacji o kradzieży owoców z plantacji czereśni w miejscowości Wodąca zatrzymali na gorącym uczynku 3 mężczyzn. Mężczyźni przyjechali na miejsce samochodem, a czereśnie zrywali do plastikowych pojemników i toreb. W sumie udało im się zerwać ponad 50 kg owoców.

Amatorzy cudzych czereśni usłyszeli już zarzuty. Mężczyźni przyznali się do kradzieży owoców. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności

Wysokie ceny czereśni spowodowały, że nasiliły się kradzieże owoców z sadów. Policjanci apelują do skupów owoców, by nie nabywały owoców od osób nie posiadających sadów.
Autor: mł. asp. Monika Karasińska

Źródło: KPP Lipsko

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.