Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Po 45 latach pracy zawodowej przeszła na emeryturę

Pod koniec czerwca w Dziale Usług Opiekuńczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy miało miejsce uroczyste podziękowanie za wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców Dębicy którzy wymagają pomocy i opieki Bernadecie Wyszyńskiej. Dzień ten był także ostatnim dniem pracy pani Bernadety i jednocześnie uwieńczeniem jej 45-cio letniej kariery zawodowej.  

Pani Bernadeta Wyszyńska  rozpoczęła pracę 15.04.1983r. w Polskim Czerwonym Krzyżu. Od samego początku niosła pomoc i wsparcie osobom chorym, z niepełnosprawnościami, starszym i niesamodzielnym.  Od 02.01.1993 r. została służbowo przeniesiona do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

Swoją pracę w MOPS rozpoczęła na stanowisku opiekunki chorych i do dnia dzisiejszego, jako opiekunka, obecnie świadcząca specjalistyczne usługi opiekuńcze,  niesie pomoc najbardziej potrzebującym, osobom starszym i chorym, a w swoją pracę oddaje całe serce, ogromną wrażliwość i zrozumienie dla ludzkich słabości.

Ogromne zaangażowanie Pani Wyszyńskiej w wykonywane obowiązki służbowe zostało docenione i w roku 2015 Postanowieniem Prezydenta RP została odznaczona przez Prezydenta Andrzeja Dudę – Medalem Za Długoletnią Pracę. Natomiast w grudniu 2021 r. otrzymała podziękowania od Wojewody Podkarpackiego pani Ewy Leniart za pracę w okresie pandemii.

Historię pracy zawodowej pani Bernadety Wyszyńskiej przypomniała obecna na spotkaniu pani Marzena Socha- dyrektor MOPS.  W obecności zebranych pracowników, nie kryjąc wzruszenia, podziękowała przyszłej emerytce za zaangażowanie i serce, które wkładała w wykonywane obowiązki służbowe. Nigdy nie zawiodła i zawsze, nawet w trudnych chwilach, umiała podać drugiemu człowiekowi rękę oraz okazać wsparcie i uśmiech. 

Dzisiaj pani Bernadeta Wyszyńska zasłużyła  na czas odpoczynku i chwil tylko dla siebie i rodziny. Aby nigdy o nas nie zapomniała, oprócz otrzymanych kwiatów i prezentów, wręczono jej Certyfikat Emeryta, który otrzymują wszyscy przechodzący na emeryturę pracownicy MOPS.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.