Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Praca od zaraz w Dębicy

Happy adult manager approving employee work at PVC windows factory

Na rynku pracy w Dębicy pilnie poszukiwani są obecnie pracownicy produkcji. Oferujemy pracę od zaraz, transport z ponad 20 miejscowości bogaty system premiowy. Oferta skierowana jest również do osób bez doświadczenia.

Na zatrudnienie mogą liczyć pracownicy gotowi do pracy w systemie zmianowym. Pracodawca poszukuje kandydatów dokładnych, sumiennych oraz precyzyjnych, którzy posiadają zdolności manualne.
Osoby wyłonione w ramach procesu rekrutacyjnego czeka długofalowa współpraca, stabilne wynagrodzenie, premie (miesięczna, motywacyjna, kwartalna), dodatek za pracę w porze nocnej oraz pakiet atrakcyjnych benefitów, zawierający między innymi ubezpieczenie PZU.

Dla osób nieposiadających doświadczenia, zapewnione są szkolenia wdrożeniowe oraz warsztaty doskonalące umiejętności w branży produkcyjnej. Dla osób mniej zmotoryzowanych, zapewniamy transport z miejscowości:
-Dębica,
-Wielopole Skrzyńskie, Glinik, Broniszów, Łączki Kucharskie, Okonin,
-Ropczyce, Brzezówka, Lubzina,
-Brzostek, Zawadka Brzostecka, Kamienica Dolna, Jaworze Górne, Bielowy, Strzegocice, Pilzno, Parkosz, Podgrodzie,
-Nagoszyn, Korzeniów, Bobrowa, Wola Żyrakowska, Żyraków.

Osoby, które są zainteresowane pracą w Mielcu, mogą wysyłać dokumenty aplikacyjne przez formularz LINK lub – w celu uzyskania dodatkowych informacji – kontaktować się telefonicznie: +48 506 896 119.

Materiał partnera

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.