Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Czołowe zderzenie osobówki z motocyklem

W niedzielny wieczór policjanci tarnowskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w miejscowości Czermna. Na łuku drogi K 1411 osobowe Renault, jadące w kierunku Jodłowej zderzyło się czołowo z poruszającym się z przeciwnego kierunku, w stronę centrum Czermnej motocyklem marki Yamaha.

Po zderzeniu osobówka zjechała do rowu melioracyjnego i uderzyła w betonowy przepust. Za jej kierownicą siedział 81-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który z oznakami wstrząśnienia mózgu został przewieziony do jasielskiego szpitala. Do szpitala trafili również podróżujący motocyklem 53-letni mężczyzna oraz pasażerka – 52-letnia kobieta. Jednoślad którym jechali wywrócił się, przemieszczając się w kierunku osi jezdni. Po udzieleniu doraźnej pomocy medycznej, obydwoje opuścili placówkę.

Jak wykazały badania wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Obecnie w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn niedzielnego wypadku.

Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.