Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Obszary zapowietrzone!

Informujemy o wydaniu przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Dębicy rozporządzenia nr 1/2022 w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół na terenie powiatu Dębickiego.

Zgodnie z ww rozporządzeniem z terenu gminy Dębica miejscowości Braciejowa, Gumniska, Kędzierz (po południowej stronie autostrady A4), Kozłów (po południowej stronie autostrady A4), Latoszyn, Nagawczyna, Podgrodzie, Pustynia (po południowej stronie autostrady A4), Stasiówka, Stobierna (po zachodniej stronie drogi 1299R), Zawada zostały uznane za obszar zapowietrzony zgnilcem amerykańskim pszczół.

Na obszarze zapowietrzonym chorobą – zgnilec amerykański pszczół, zgodnie z rozporządzeniem zakazane jest przemieszczanie, bez zezwolenia Powiatowego Lekarza Weterynarii w Dębicy, rodzin pszczelich, pszczół, matek pszczelich, czerwia, pni pszczelich i produktów pszczelich oraz sprzętu i narzędzi używanych do pracy w pasiece; organizowanie wystaw i targów z udziałem pszczół.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.