Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dotacje na podjęcie działalności gospodarczej

Osoby bezrobotne, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą mogą starać się o dotację. Nabór wniosków o przyznanie środków z Funduszu Pracy rozpoczął się 26 lipca br. i potrwa do odwołania.

O przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej mogą starać się osoby bezrobotne, absolwenci centrum integracji społecznej, absolwenci klubu integracji społecznej, a także poszukujący pracy opiekunowie zamierzający podjąć działalność gospodarczą polegającą na prowadzeniu żłobka lub klubu dziecięcego z miejscami integracyjnymi lub świadczeniu usług rehabilitacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych.

Dofinansowanie może być przyznane wnioskującemu wyłącznie na podjęcie jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej jako osoba fizyczna na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG-1). Maksymalna kwota dofinansowania to 25 000 zł.

Zasady naboru, formularz oraz wniosek odstępne są do pobrania TUTAJ. Więcej informacji można również uzyskać pod nr tel.: 14 680 91 68.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.