Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rynek w Brzostku dziś i za czasów Franciszka Józefa. Unikalna fotografia miasta znaleziona w austriackich archiwach

Brzostek to bardzo urokliwe miasteczko gdzie mimo licznych wojennych zawieruch układ ulic jest taki jak za czasów Franciszka Józefa, chociaż wiele budynków zostało zniszczonych podczas obu wojen światowych. Zburzone budynki po wojnie zostały odbudowane i wiele z nich swoją architekturą przypomina dawne czasy. W austriackich archiwach znajduje się takie zdjęcie, której jak głosi napis, zostało wykonane w Brzostku. Czy ktoś może rozpoznaje jaką ulicę przedstawia fotografia? Zapraszamy do dyskusji na nasz profil FB.

Archiwalne zdjęcie Brzostka znalezione w austriackich archiwach. Zdjęcie pochodzi ze strony Polska org.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.